Jautājumi un atbildes

1.Kāds ir tavu fotogrāfiju stils?

Man patīk radīt nesamākslotas fotogrāfijas bez sevišķas pozēšanas. Parādīt cilvēkus no labākās puses, bet saglabāt to īpašo, kas raksturīgs katram pašam. Īpašu uzmanību pievēršu dabiskas ādas krāsas saglabāšanai, vienlaikus izceļot fona krāsas un noskaņu.

2.Kurš ir labākais dienas laiks fotosesijai?

Agrs rīts līdz ar pirmajiem saules stariem vai 1-2h pirms saulrieta jeb tā dēvētā “zelta stunda”. Protams, citiem dienas laikiem arī nav ne vainas, taču iepriekš minētie laiki nozīmē labāk paredzamu gala rezultātu fotogrāfijās.

3.Cik daudz fotogrāfijas es saņemšu?

No parastas fotosesijas (līdz 1h) tās būs apmēram 30-40 apstrādātas fotogrāfijas. Nelielu svinību vai pasākuma rezultāts būs ap 150-200 fotogrāfijas. Vienmēr precīzu skaitu nosaukt nav iespējams, jo cik cilvēku, tik daudz dažādu notikumu, taču Jums par fotogrāfiju skaitu nav nepieciešams uztraukties.

4.Cik ātri būs gatavas apstrādātās fotogrāfijas?

Fotosesijas rezultāts būs gatavs nedēļas laikā, bet visu citu fotogrāfiju apstrāde aizņem 1-2 nedēļas.

5.Kāpēc “milsenti”? Ko tas nozīmē?

Es vēlējos nosaukumu, kas nav piesaistīts konkrētai valodai un būtu interesantāks par “vārds-uzvārds.lv”, tāpēc radās milsenti. Pats vārds nenozīmē neko, taču tas ir izveidots izmantojot burtus no mana vārda, liekot tos kopā, manuprāt, labā skaņas un izrunas kombinācijā.

6.Kā iespējams pieteikt fotosesiju, pasākumu u.c. ?

To iespējams izdarīt aizpildot mājaslapā esošo saziņas veidlapu vai rakstot uz e-pastu.

Jums ir vēl kāds jautājums? Droši! Rakstiet uz manu e-pastu, kas atrodams kontaktu sadaļā. Centīšos atbildēt pēc iespējas ātrāk 🙂